Dla europejskiej firmy spedycyjnej, oferującej swoim klientom rozwiązania przewozu towarów drogą morską, lotniczą oraz drogową poszukujemy dwóch osób odpowiedzialnych za zapytania ofertowe.

Specjalista ds. sprzedaży stacjonarnej (branża logistyczna)

MIEJSCE PRACY: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Telefoniczne pozyskiwanie klientów na usługi logistyczne (transport towarów drogą morską, lotniczą, kolejową) na terenie Polski
  • Współpraca z działem handlowym i operacyjnym w zakresie oferowanych i realizowanych usług
  • Przygotowywanie wycen oraz prowadzenie negocjacji handlowych z klientami
  • Współpraca z klientami w zakresie realizowanych usług

Wymagania:

  • Twoim atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku np. 6 miesięcy, rok. Liczymy na przesłanie CV także przez kandydatów, którzy pracowali w firmie, w której zajmowali się np. telefoniczną sprzedażą innych usług i chcą związać się z branżą logistyczną na stałe
  • Aplikuj na nasze ogłoszenie jeżeli posługujesz się językiem angielskim na poziomie min. B1/B2 – będziesz wykorzystywać go w swojej pracy w stopniu umiarkowanym natomiast jest on istotnym czynnikiem na tym stanowisku, gdyż będziesz czasami komunikować się z partnerami zagranicznymi
  • Czekamy na Ciebie jeżeli jesteś osobą zaangażowaną, dobrze zorganizowaną, pozytywnie nastawioną do pracy i umiejącą pracować w zespole

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w stałych godzinach od  8.00 – 16.00
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie
  • ciekawą pracę w firmie z wieloletnią tradycją o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i rozwoju w branży logistycznej
  • dobrze skomunikowaną lokalizację biura firmy w bardzo bliskiej odległości od stacji metra