Dla naszego klienta - firmy produkcyjno-handlowej, z branży paszowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik ds. Technicznych

MIEJSCE PRACY: Grodzisk Mazowiecki

Zakres obowiązków:

- Utrzymanie infrastruktury technicznej budynków zgodnie z wymogami technicznymi, prawa budowlanego i prawa pracy,

- Nadzorowanie pracy zespołu technicznego,

- Zarządzanie dokumentacją obiektów,

- Tworzenie i nadzorowanie realizacji harmonogramów przeglądów i badań technicznych,

- Nadzorowanie pracy podwykonawców,

- Optymalizowanie kosztów eksploatacyjnych oraz napraw,

- Nadzorowanie procesu gwarancyjnego,

- Czynny udział w inwestycjach budowlano-technicznych,

- Bieżące raportowanie,

- Wykonywanie innych zadań służbowych zleconych przez przełożonych.

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe techniczne,

- Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

- Znajomość przepisów: Kodeks Pracy, Dyrektywa Maszynowa, BHP, PPOŻ, Dyrektywa ATEX, Dyrektywa LVD,

- Biegła obsługa komputera, w tym programów: Word, Excel, Outlook, Teams, AutoCAD lub inne, podobne oprogramowanie do projektowania,

- Mile widziane uprawnienia kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się urządzeniami i instalacjami (SEP G1, G2, G3),

- Mile widziana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

- Umowa o pracę, stałe wynagrodzenie, system premiowy po okresie próbnym,

- Abonament zdrowotny, karta MultiSport,

- Atrakcyjne wynagrodzenie - w zależności od posiadanych kompetencji i doświadczenia,

- Możliwość awansu w miarę rozwoju działalności firmy.