Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji menedżerów i specjalistów. Obecnie dla jednego z naszych klientów wiodącego dystrybutora materiałów elektroizolacyjnych, poszukujemy handlowców na stanowisko:

Menadżer Sprzedaży

MIEJSCE PRACY: Bydgoszcz

Zakres obowiązków:

  • Rozwój sprzedaży i promowanie produktów chemicznych dla elektroniki
  • Budowanie krótko i długoterminowych strategii sprzedaży na podległym terenie
  • Pozyskiwanie klientów i rozwój współpracy
  • Przygotowanie ofert oraz prowadzenie negocjacji handlowych
  • Bezpośredni kontakt z dostawcami
  • Doradztwo techniczne

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży elektronicznej
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowana elektronika lub chemia)
  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Bardzo dobra znajomość  języka angielskiego, warunek konieczny

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w nowocześnie zarządzanej firmie międzynarodowej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy (auto. iPad, telefon)