Naszym klientem, a Twoim potencjalnym pracodawcą jest znany i ceniony producent dodatków paszowych. Firma ta posiada rozpoznawalną markę zarówno w Polsce jak i zagranicą, produkuje w oparciu o najnowsze technologie. Jej produkty mają wysoką jakość i powszechnie potwierdzoną skuteczność. W związku z planowym rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator linii produkcyjnej

MIEJSCE PRACY: Grodzisk Mazowiecki

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie surowców do produkcji – przemieszczanie wózkiem widłowym.
  • Rozważanie i dozowanie surowców.
  • Obsługa mieszalników.
  • Obsługa linii pakowania wyrobów gotowych.
  • Paletyzowanie wyrobów gotowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji.
  • Umiejętność obsługi wózków widłowych – mile widziane uprawnienia UDT.
  • Solidność i odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • System premiowy po okresie próbnym.
  • Pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku 8:00 – 16:00.