Dla firmy spedycyjnej poszukujemy doświadczonych, ambitnych i ukierunkowanych na ciągły rozwój zawodowy osób do pracy na stanowisku:

Spedytor drogowy (rynki wschodnie)

MIEJSCE PRACY: Warszawa

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za organizowanie transportów międzynarodowych (FTL) na kierunku wschodnim (kraje WNP) oraz:

  • Pozyskiwanie i dobór przewoźników na potrzeby realizowanych transportów
  • Monitoring obsługiwanych zleceń - dbanie o jakość i terminowość realizowanych usług
  • Kontakt i współpracę z obecnymi klientami firmy
  • Współpraca z działem handlowym

Wymagania:

Zapraszamy do aplikowania kandydatów, którzy:

  • Posiadają doświadczenie w obszarze spedycji międzynarodowej na kierunkach wschodnich wraz ze znajomością zagadnień celnych
  • Posługują się językiem rosyjskim i angielskim w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Dobrze orientują się na rynku przewoźników na kierunkach wschodnich
  • Są zaangażowani oraz umieją szybko reagować i dostosowywać się do bieżących potrzeb w zakresie świadczonych usług

Oferujemy:

Pracodawca oferuje:

  • Ciekawe i samodzielne stanowisko w firmie, będącej rozpoznawalną marką na rynku, świadczącej usługi dla setki klientów w całej Europie
  • Benefity pozapłacowe (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie)
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w dobrze usytułowanym i dostosowanym do potrzeb pracowników biurze firmy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy