Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji menedżerów i specjalistów dla branż: Logistyka, Transport oraz Produkcja. Obecnie na zlecenie naszego klienta, operatora logistycznego wyspecjalizowanego w transporcie drogowym cało-pojazdowym i częściowym oraz organizacji przesyłek drogą morską i lotniczą, poszukujemy przedsiębiorczych i zaangażowanych osób na stanowisko:

Kierownik Działu Spedycji

MIEJSCE PRACY: Katowice

Zakres obowiązków:

  • Uruchomienie nowego biura spedycji drogowej międzynarodowej i krajowej
  • Zarządzanie procesami transportowymi i wdrażanie nowych rozwiązań operacyjnych
  • Kierowanie pracą oraz zapewnienie rozwoju zawodowego podległego zespołu
  • Kreowanie wizji biznesu i budowanie relacji z kluczowymi klientami i podwykonawcami
  • Ścisła współpraca z pionem handlowym, działem zakupów transportowych oraz pozostałymi oddziałami spółki
  • Odpowiedzialność za współtworzenie i realizację budżetu
  • Analiza wskaźników rentowności i wdrażanie planów optymalizacji kosztów
  • Raportowanie wyników do Dyrektora Operacyjnego

Wymagania:

  • Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w branży TSL
  • Doświadczenie w organizowaniu transportów FTL, wiedza z zakresu przesyłek LTL będzie dodatkowym atutem
  • Praktyczna wiedza z zakresu zarządzania flotą podwykonawców
  • Wysoko rozwinięte kompetencje menadżerskie oraz umiejętność strategicznego myślenia
  • Przedsiębiorczość ukierunkowana na realizację celów
  • Doświadczenie w zarządzaniu  zespołem
  • Bardzo dobra organizacja pracy, entuzjazm i odpowiedzialność za powierzone zadania oraz wyniki zespołu
  • Znajomość języka angielskiego – warunek konieczny

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i przejrzysty system premiowania
  • Benefity: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe
  • Niezbędne na tym stanowisku narzędzia pracy w tym samochód służbowy
  • Stabilną praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku TSL
  • Samodzielność w działaniu i realny wpływ na kierunek rozwoju firmy