Naszym zleceniodawcą jest międzynarodowa firma z działająca w branży dodatków do pasz. Aktualnie, na zlecenie tego przedsiębiorstwa poszukujemy kandydatów/kandydatek do pracy na stanowisku:

Asystent/ka ds. administracji i przetwarzania danych

MIEJSCE PRACY: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Terminowe i poprawne wprowadzanie danych do systemu (zamówienia sprzedaży i zakupu, wydania i przyjęcia magazynowe, faktury sprzedaży i zakupu).
  • Uzgadnianie i weryfikacja danych niezbędnych do wprowadzenia dokumentów do systemu.
  • Kontrola poprawności wprowadzonych danych.
  • Dbanie o właściwą archiwizację dokumentacji.
  • Ścisła współpracę z innymi działami firmy, głównie z Działem Realizacji Zamówień, Logistyki i Działem Finansowym.

Wymagania:

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w stabilnej organizacji.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.