Naszym klientem, a Twoim potencjalnym pracodawcą jest międzynarodowa firma z branży TSL, która świadczy usługi z zakresu frachtu drogowego. Jeżeli masz doświadczenie w pozyskiwaniu przewoźników, jesteś dobrym negocjatorem, a także jesteś gotowy do częstych wyjazdów służbowych w kontekście nawiązywania współpracy z firmami transportowymi to właśnie Ciebie szukamy. Aktualnie, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. współpracy z przewoźnikami

MIEJSCE PRACY: Warszawa

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój bazy podwykonawców na potrzeby realizowanych zleceń transportu drogowego, a ponadto:

  • Przygotowywanie i prezentowanie oferty na spotkaniach dla przewoźników z całego kraju
  • Negocjowanie warunków współpracy z firmami transportowymi
  • Współpracę z innymi działami firmy

Wymagania:

Do udziału w rekrutacji zapraszamy kandydatów z:

  • co najmniej rocznym doświadczeniem w rozwijaniu bazy podwykonawców w firmie z branży TSL.  Bierzemy pod uwagę zarówno kandydatów z doświadczeniem na podobnym stanowisku, ale także tych z doświadczeniem w innych działach, gdzie mieli okazję nawiązywać relację z przewoźnikami np. Spedytor, Specjalista ds. zakupów itp.
  • Umiejętnością niestandardowego i nieszablonowego myślenia
  • Bardzo dobrą znajomością branży TSL i rynku przewoźników
  • Otwartością na nowe wyzwania i zaangażowania w ich realizację
  • Komunikatywną znajomością jeż. angielskiego

Oferujemy:

Siedziba firmy znajduje się w Warszawie, lecz do udziału w rekrutacji zapraszamy kandydatów z dowolnej lokalizacji. Pracodawca oferuje możliwość pracy z dowolnego miejsca w Polsce, a ponadto:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe uzależnione od posiadanego doświadczenia oraz system premiowy uzależniony od liczby pozyskanych przewoźników
  • Ciekawą pracę w międzynarodowej organizacji będącej światowym pionierem we wdrażaniu nowoczesnych technologii wspierających transport drogowy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, niezbędne narzędzia pracy oraz pakiet benefitów (m.in. samochód służbowy, prywatna opieka medyczna, karta sportowa).