Obecnie dla naszego klienta firmy specjalizującej się w branży TSL poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Manager Spedycji Drogowej

MIEJSCE PRACY: Lublin, Poniatowa, Biała Podlaska - odziały, Zamość, Chełm - oddziały do otworzenia

Zakres obowiązków:

  • Dbanie o wysoką jakość oferowanych usług spedycyjnych
  • Aktywne poszukiwanie nowych zleceń i firm przewozowych
  • Koordynowanie realizacji zleceń transportowych
  • Utrzymywanie i rozwijanie dobrych relacji z obecnymi klientami i podwykonawcami
  • Negocjowanie stawek i warunków realizacji zleceń
  • Optymalizacja kosztów spedycyjnych

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku spedytora drogowego
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami i zespołem ale rozpatrzymy również propozycje z potencjałem
  • Znajomość i zainteresowanie branżą TSL
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność, determinacja w realizacji celów
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awans w strukturach firmy
  • Niezbędne narzędzia do pracy i szkolenia