Obecnie dla jednego z naszych ulubionych klientów, zachodnioeuropejskiej firmy spedycyjnej, zatrudniającej specjalistów do spraw spedycji drogowej, morskiej i lotniczej, poszukujemy kandydata/kandydatki do pracy na stanowisku:

Spedytor morski

MIEJSCE PRACY: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Organizacja transportów morskich
  • Utrzymanie i rozwijanie kontaktów z klientami
  • Przygotowywanie ofert dla własnych Klientów, negocjowanie stawek
  • Budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami, optymalizacja kosztów spedycyjnych
  • Realizacja założeń budżetowych
  • Dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom
  • Ciekawym zagadnieniem dla Ciebie może być m.in. obsługa przez firmę transportów ADR na szeroką skalę (również lotniczo).

Wymagania:

  • Doświadczenie w zakresie spedycji morskiej
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Zdolności interpersonalne, samodzielność, asertywność
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie będącej wiodącym operatorem logistycznym na świecie
  • Miejsce docelowe pracy przy Lotnisku Cargo
  • Możliwość realizacji ambitnych wyzwań
  • Bogaty pakiet socjalny oraz przewidziany budżet na rekreację pracowników
  • Pasjonującą, wciągającą i pozbawioną monotonii pracę