Naszym klientem, a Twoim potencjalnym pracodawcą jest międzynarodowa firma z branży ochrony, finansowania i zarządzania należnościami. Aktualnie na zlecenie tego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Starszy specjalista ds. kontrolingu

MIEJSCE PRACY: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie płynnością finansową w celu optymalizacji wykorzystania linii kredytowych – bieżąca współpraca z Grupą oraz przedstawicielami poszczególnych linii biznesowych,
  • kontakty z lokalnymi bankami w celu pozyskania części finansowania,
  • przygotowywanie raportów i analiz finansowych na potrzeby zewnętrzne i wewnętrzne,
  • czynny udział w procesie budżetowania i planowania finansowego,
  • kontrolowanie realizacji założeń budżetowych i analiza odchyleń,
  • ścisła współpracę z działem księgowości, audytorami oraz jednostkami, odpowiedzialnymi za controlling i zarządzanie finansami w innych spółkach grupy.

Wymagania:

  • ponad pięcioletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku najchętniej w branży finansowej (bank, faktoring) lub w audycie finansowym,
  • wykształcenie wyższego finansowego,
  • dobra znajomość MS Office (zwłaszcza Excel),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • prywatną opiekę medyczną,
  • dobrowolne ubezpieczenie na życie,
  • kartę multisport,
  • dofinansowanie do grupowych lekcji języka angielskiego,
  • dofinansowanie do wczasów,
  • dofinansowanie do żłobka lub przedszkola,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość pracy zdalnej.