Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko Młodszy specjalista ds. obsługi logistycznej w celu wzmocnienia zespołu obsługi klienta.

Młodszy specjalista ds. obsługi logistycznej

MIEJSCE PRACY: Radzymin

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa zgłoszeń franczyzobiorców zgodnie z obowiązującymi standardami
  • Stała współpraca z Działem Sprzedaży i Magazynem w celu zagwarantowania sprawnego działania operacji
  • Wyjaśnianie rozbieżności w funkcjonowaniu procesów logistycznych
  • Usprawnianie procesów dystrybucji i zaopatrzenia

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Znajomość programu MS Excel
  • Obsługa innych programów biurowych
  • Wielozadaniowość
  • Umiejętności analityczne

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością przedłużenia na zatrudnienie bezpośrednie
  • ​Możliwość awansu w strukturach firmy
  • Możliwość rozwijania kompetencji wraz z wydłużającym się stażem pracy
  • Bogaty pakiet benefitów (po nawiązaniu umowy z bezpośrednim pracodawcą)
  • Pełne wsparcie i wdrożenie w wykonywane obowiązki