Nasz klient to wiodący producent innowacyjnych polimerów i dostawca rozwiązań technologicznych znajdujących zastosowanie w najbardziej wymagających aplikacjach w obszarze motoryzacji, przemysłu stoczniowego, energetycznego, żywnościowego i wielu innych. W związku z rozwojem struktur i uruchomieniem nowego zakładu produkcyjnego w Katowicach, mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w rekrutacji na stanowisko:

Quality Engineer

MIEJSCE PRACY: Katowice

Zakres obowiązków:

  • Wdrażanie i utrzymanie zgodności Systemu Zarządzania z normami ISO 9001 oraz IATF 16949.
  • Aktywny udział w audytach wewnętrznych oraz wsparcie podczas audytów klientów i jednostek certyfikacyjnych.
  • Prowadzenie projektów APQP i PPAP oraz nadzór nad dokumentacją projektową (FMEA, Control Plan, Flow Chart, MSA, SPC).
  • Koordynacja działań związanych z reklamacjami oraz analizą zdolności procesów.
  • Nadzór nad laboratorium pomiarowym i metrologicznym oraz zarządzanie kalibracją wyposażenia kontrolno-pomiarowego.
  • Współpraca z zespołem w rozwiązywaniu problemów jakościowych i reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w branży automotive.
  • Doświadczenie zawodowe w dziale jakości.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2).
  • Praktyczna znajomość normy ISO 9001.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, proaktywność, dobra organizacja pracy.
  • Znajomość APQP, FMEA, CP, PPAP, MSA, SPC.
  • Znajomość zagadnień metrologicznych długości i kąta.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w przemyśle wykorzystującym obrabiarki CNC.
  • Kwalifikacje audytorskie potwierdzone certyfikatem.

Oferujemy:

  • Realny udział w rozwoju nowego zakładu firmy w Polsce;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Kluczowy wpływ na kształt procesów związanych z zarządzeniem jakością.
  • Decyzyjność odnośnie zadysponowania produktami.
  • Realne możliwości awansu wraz z rozwojem struktur zakładu.
  • Praca w międzynarodowym środowisku.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Możliwość szkoleń finansowanych przez pracodawcę.
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.