Dla globalnej firmy logistycznej poszukujemy osób do działu zajmującego się obsługą celną przesyłek. Jeżeli poszukujesz ciekawej, stabilnej pracy i chcesz rozwijać się w logistyce, ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Młodszy Specjalista ds. Celnych

MIEJSCE PRACY: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Obsługa przesyłek w zakresie przygotowania do odprawy celnej w eksporcie i imporcie
  • Współpraca z klientami w zakresie realizowanych usług
  • Kompletowanie i archiwizowanie dokumentacji celnej
  • Fakturowanie zleceń po odprawie przesyłki
  • Kontrolowanie powstałych niezgodności w zakresie przepisów i obowiązujących procedur celnych

Wymagania:

  • Twoim atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku np. 6 miesięcy, rok. Liczymy na przesłanie CV także przez kandydatów, którzy pracowali w firmie, w której zajmowali się np. zagadnieniami związanymi z obsługą operacyjną przesyłek lub posiadają taką wiedzę i chcą ją wykorzystać w praktyce
  • Aplikuj na nasze ogłoszenie jeżeli posługujesz się językiem angielskim na poziomie min. B1 – będziesz wykorzystywać go w swojej pracy w stopniu umiarkowanym – zależy nam na osobach, które potrafią porozumieć się i sprawnie załatwić proste zagadnienia
  • Czekamy na Ciebie jeżeli jesteś osobą zaangażowaną, dobrze zorganizowaną, pozytywnie nastawioną do pracy i umiejącą pracować w zespole

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w stałych godzinach: 8.00 – 16.00
  • Ciekawą pracę w firmie z wieloletnią tradycją o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i rozwoju w branży logistycznej