Dla europejskiej firmy spedycyjnej, oferującej swoim klientom rozwiązania przewozu towarów drogą morską, lotniczą oraz drogową poszukujemy dwóch osób odpowiedzialnych za zapytania ofertowe.

Specjalista ds. wycen (transport morski lub lotniczy)

MIEJSCE PRACY: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za zapytania dotyczące usług transportu morskiego lub lotniczego – w zależności od Twojej specjalizacji
  • Analiza dokumentów oraz tworzenie standardów ofertowania w całym procesie sprzedaży
  • Współpraca z działem sprzedaży w celu pozyskania klienta
  • Przygotowanie prezentacji oferty i udział w spotkaniach handlowych
  • Budowanie partnerskich relacji biznesowych

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku w dziale przetargów lub sprzedaży w branży TSL (zapraszamy do aplikowania również Spedytorów lub Logistyków, którzy chcieliby zmienić swój dotychczasowy model pracy oraz posiadają praktyczne doświadczenie w przygotowywaniu wycen)
  • Znajomość stawek oraz możliwości ich zmiennych w zależności od sezonu w transporcie morskim lub lotniczym
  • Nastawienie na identyfikację obecnych i przyszłych potrzeb klientów
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację - warunek konieczny
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem, budowania i rozwijania relacji biznesowych
  • Otwartość na nowe wyzwania i zaangażowanie w ich realizację

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej organizacji o rozpoznawalnej marce na rynku logistycznym
  • Dużą swobodę działania
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym po okresie wdrożenia
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju w ramach struktur firmy
  • Benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie a także dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego 🙂