Dla naszego klienta, do swojego zespołu obsługi klienta, wspierającego Centrum Logistyczne, zatrudnimy osobę na stanowisko:

Asystent ds. logistyki i obsługi klienta

MIEJSCE PRACY: Radzymin

Zakres obowiązków:

  • Analiza zapisów monitoringu
  • Analiza i wyjaśnienie pomyłek w kompletacji towaru na magazynie
  • Bieżąca komunikacja z pracownikami magazynu
  • Wyjaśnianie niezgodności
  • Bieżące raportowanie niezgodności
  • Współpraca z innymi działami

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość programu Excel
  • Dokładność, zdolności analityczne
  • Odpowiedzialność
  • Komunikatywność
  • Chęć do nauki

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy związanej z logistyką/obsługą klienta
  • Znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe/w trakcie studiów

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością przedłużenia na zatrudnienie bezpośrednie
  • Możliwość awansu w strukturach firmy
  • Możliwośc rozwijania kompetencji wraz z wydłużającym się stażem pracy
  • Bogaty pakiet benefitów (po nawiązaniu umowy z bezpośrednim pracodawcą)