Dla firmy transportowo-spedycyjnej świadczącej usług z zakresu transportu drogowego, poszukujemy osób do działu spedycji krajowej.

Spedytor drogowy (transport krajowy)

MIEJSCE PRACY: Nowy Dwór Mazowiecki

Zakres obowiązków:

  • Realizowanie oraz koordynowanie zleceń spedycyjnych na terenie Polski (FTL)
  • Przygotowywanie wycen dla klientów
  • Dobór podwykonawcy na potrzeby realizowanych zleceń
  • Ścisła współpraca z Klientami firmy w zakresie realizacji zleceń
  • Kompletowanie dokumentacji transportowej oraz rejestrowanie zleceń w systemie
  • Rozwój bazy podwykonawców i zleceniodawców

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze organizacji transportów drogowych na rynku krajowym
  • Dobra znajomość krajowego rynku transportowego oraz zagadnień związanych z przewozami drogowymi
  • Znajomość lokalnego rynku przewoźników i obsługi giełd transportowych
  • Samodzielność, dobra organizacja czasu pracy oraz zdolność szybkiego reagowania i podejmowania decyzji
  • Zdolności komunikacyjne

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej i finansowej
  • Możliwość pracy wedle preferencji: w modelu hybrydowym (3 dni w biurze) lub stacjonarnym
  • Pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach pracy (8-16)
  • Konkurencyjne wynagrodzenie (7 500 – 9 500 zł brutto)
  • Bezpłatny parking dla pracowników