Dla firmy transportowo-spedycyjnej świadczącej usługi z zakresu transportu drogowego, poszukujemy osób do działu spedycji międzynarodowej.

Spedytor drogowy (transport miedzynarodowy)

MIEJSCE PRACY: Błonie

Zakres obowiązków:

  • Realizowanie oraz koordynowanie zleceń spedycyjnych na rynku europejskim (FTL, LTL, transporty drobnicowe)

  • Ścisła współpraca z Klientami firmy w zakresie realizacji zleceń

  • Przygotowywanie wycen dla klientów

  • Dobór podwykonawcy na potrzeby realizowanych zleceń

  • Kompletowanie dokumentacji transportowej oraz rejestrowanie zleceń w systemie

  • Rozwój bazy podwykonawców

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze organizacji transportów drogowych na trasach międzynarodowych

  • Dobra znajomość europejskiego rynku transportowego oraz zagadnień związanych z przewozami drogowymi

  • Znajomość rynku przewoźników i obsługi giełd transportowych

  • Samodzielność, dobra organizacja czasu pracy oraz zdolność szybkiego reagowania i podejmowania decyzji

  • Zdolności komunikacyjne

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej i finansowej

  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe (8 500 – 9 500 zł brutto) wraz z przejrzystym, kwartalnym system premiowym

  • Bezpłatny parking dla pracowników

  • Pakiet benefitów pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie

  • Pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach pracy (8-16)