Dla europejskiej firmy spedycyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Dyrektor Operacyjny

MIEJSCE PRACY: Gdynia

Zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie i rozliczanie pracy podległego zespołu operacyjnego
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz sprzedaż usług transportu
  • Realizacja celów sprzedażowych zgodnie z polityką handlową firmy
  • Współpraca z zespołem operacyjnym w zakresie realizacji oferowanych usług
  • Przygotowywanie ofert, prowadzenie prezentacji firmy oraz negocjowanie warunków współpracy z klientami
  • Budowanie trwałych relacji z obecnymi i przyszłymi partnerami firmy
  • Bieżąca analiza rynku i budowanie bazy potencjalnych klientów

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku managerskim
  • Doskonała znajomość frachtu morskiego
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności sprzedażowe
  • Samodzielność
  • Komunikatywność

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • Praca w międzynarodowej organizacji w oparciu o umowę o pracę i przejrzysty system premiowania
  • Samochód służbowy
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Prywatna opieka medyczna
  • Zatrudnienie w firmie o rozpoznawalnej marce na rynku, stabilnej sytuacji finansowej i będącej terminowym płatnikiem dla dostawców usług