Nowoczesna, polska firma, zajmująca się produkcją różnego rodzaju opakowań, zatrudniająca około 260 osób zatrudni nowych pracowników na stanowisko:

Młodszy Operator Maszyn / Operator Maszyn

MIEJSCE PRACY: Brwinów

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyny produkcyjnych

  • Nadzór nad procesem produkcyjnym

  • Odpowiedzialność za realizację zleceń zgodnie z planem produkcyjnym

  • Ścisła współpraca z Magazynem i Kontrolą Jakości

  • Odpowiedzialność za jakość produkcji we współpracy z Kontrolą Jakości

  • Przygotowywanie i nadzór niezbędnych materiałów do produkcji

  • Nadzór nad okresową konserwacją maszyny i zapewnienie jej efektywnej pracy

Wymagania:

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako Operator Maszyn Produkcyjnych (mile widziane - przy produkcji tub)

  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym (obecnie dwuzmianowym)

  • Obcokrajowcy – dobra znajomość języka polskiego (warunek konieczny)

  • Umiejętności manualne

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Umowę o pracę – bezpośrednio z pracodawcą.

  • Wynagrodzenie 6500-8000 brutto (pełen etat, uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia).

  • Możliwość nadgodzin 50%, 100%

  • Pracę w systemie 3-zmianowym (zmiany zmieniają się co tydzień)

  • Pełne przeszkolenie,

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę Multisport

  • Dofinansowanie do posiłków w pracy