Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive, zajmującej się dostarczaniem rozwiązań technologicznych i inżynieryjnych, planującej otwarcie nowego zakładu produkcyjnego w Polsce poszukujemy osoby na stanowisko:

Quality Manager

MIEJSCE PRACY: Katowice

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za System Zarządzania Jakością (QMS)
  • Zarządzanie komunikacją z klientami, monitorowanie ich satysfakcji
  • Odpowiedzialność za Politykę i Strategię Jakości
  • Wprowadzanie ciągłych optymalizacji i monitorowanie jakości produkcji, wskaźników KPI
  • Mentoring, szkolenie, nadzór i motywowanie zespołu
  • Ocena wydajności pracowników oraz całego działu kontroli jakości
  • Prezentowanie i dostarczanie budżetu działu kontroli jakości
  • Dostarczanie terminowych i dokładnych raportów oraz prezentacji dla zarządu, klientów i zespołu wewnętrznego
  • Koordynacja, pomoc i przeprowadzanie edukacji z zakresu jakości dla personelu zakładowego
  • Kontrola i nadzór nad utrzymaniem standardów BHP
  • Podróże zagraniczne do klientów i pozostałych zakładów firmy

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w branży automotive
  • Doświadczenie zawodowe w dziale jakości
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie we wdrażaniu i zarządzaniu Systemem Zarządzania Jakością – ISO9000 / TS16949 / ISO 14001
  • Doświadczenie i znajomość narzędzi i technik rozwiązywania problemów – 8D, 5-Why, itp.
  • Doświadczenie w bezpośredniej pracy z klientem
  • Kompetencje menadżerskie, komunikatywność, myślenie strategiczne, chęć rozwoju

Mile widziane:

  • Doświadczenie zawodowe w dziale jakości w branży automotive
  • Znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wysokie wynagrodzenie podstawowe
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Samochód służbowy + niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość szkoleń finansowanych przez pracodawcę
  • Realny udział w tworzeniu i rozwoju nowego zakładu firmy w Polsce
  • Realną perspektywę awansu na wyższe stanowisko
  • Możliwość pracy w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku