Nowoczesna firma produkcyjna zlokalizowana w Pruszkowie, zajmująca się produkcją opakowań dla przemysłu farmaceutycznego oraz kosmetycznego poszukuje osoby na stanowisko:

HR Manager

MIEJSCE PRACY: Pruszków

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie i prowadzenie procedur HR (rekrutacje, onboarding i offboarding, systemy motywacyjne, oceny okresowe i szkolenia)
  • Kształtowanie, realizacja oraz doradztwo dla zarządu w  sprawach polityki personalnej firmy
  • Zarządzanie rozwojem kariery pracowników
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług
  • Konsultowanie i rozwiązywanie spraw z zakresu prawa pracy i innych związanych z relacjami pomiędzy pracownikiem a pracodawcą, współpraca z biurem prawnym
  • Pełnienie funkcji koordynatora RODO
  • Działania Employer Brandingowe
  • Zarządzanie wydarzeniami oraz działaniami integracyjnymi
  • Rozwiązywanie konfliktów wśród pracowników, mediacje
  • Prowadzenie procesu komunikacji wewnętrznej i przekazywania informacji dla pracowników

Wymagania:

  • Doświadczeenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Doświadczenia w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych z wykorzystaniem odpowiednich metod rekrutacyjnych, w tym procesów z obszaru stanowisk specjalistycznych jak i produkcyjnych
  • Znajomość Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
  • Znajomość nowoczesnych technik zarządzania
  • Znajomości Pakietu MS Office
  • Dokładność, sumienność, zdecydowanie
  • Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność
  • Znajomośc języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o prace
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Spotkania integracyjne
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjny, oferującym możliwość rozwoju zawodowego