Poszukujemy samodzielnej księgowej, która poprowadzi w ramach pracy dodatkowej księgi rachunkowe 5 podmiotów.

Samodzielna księgowa

MIEJSCE PRACY: Warszawa

Zakres obowiązków:

- Prowadzenie KPiR (działalność gospodarcza)

- Prowadzenie pełnej księgowości (4 spółki z ograniczoną odpowiedzialnością)

- Przygotowywanie deklaracji podatkowych, bilansów oraz RZiS

- Wprowadzanie wybranych przelewów

Szacunkowa miesięczna liczba dokumentów sprzedażowych dla wszystkich 5 podmiotów: 30

Szacunkowa miesięczna liczba dokumentów kosztowych dla wszystkich 5 podmiotów: 100

Pracujemy na programie Commarch Optima.

Aktualnie obsługa księgowa wszystkich 5 podmiotów zajmuje około 5-8 godzin tygodniowo.

W zależności od preferencji osoby zaproszonej do współpracy istnieje ewentualność poszerzenia wymiaru godzin pracy poprzez zwiększenie zakresu zadań.

Wymagania:

- Udokumentowane doświadczenie zawodowe na stanowisku Księgowej/Samodzielnej księgowej

- Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości

- Wykształcenie wyższe

- Wiedza w obszarze księgowości oraz podatków CIT i VAT,

- Znajomość zasad rachunkowości

- Znajomość programów Pakietu Office, w szczególności Excel

- Skrupulatność, sumienność, dokładność

- Mile widziane* - znajomość programu Commarch Optima

Oferujemy:

- Praca częściowo zdalna. Planowane spotkania w biurze firmy w Warszawie lub w Żyrardowie co najmniej raz w tygodniu w godzinach pracy (przez około 4 godziny).

- Możliwe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, zlecenia lub samozatrudnienia.

- Prywatna opieka medyczna

- Karta MultiSport