Dla naszego klienta – międzynarodowego operatora logistycznego, oferującego kompleksową obsługę transportu: drogowego, kolejowego, morskiego i lotniczego – poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika działu spedycji kolejowej.

Kierownik działu spedycji kolejowej

MIEJSCE PRACY: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie zespołem operacyjnym oraz handlowym
  • Budowanie i utrzymywanie serwisu kolejowego w relacjach tranzytowych Europa Wschodnia – Europa Zachodnia
  • Planowanie budżetu działu i nadzór nad jego realizacją
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami oraz przewoźnikami kolejowymi
  • Planowanie i wdrażanie strategii rozwoju działu spedycji kolejowej
  • Reprezentowanie firmy na targach i eventach branżowych
  • Monitorowanie zmian prawnych w zakresie spedycji kolejowej

Wymagania:

  • Znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową
  • Znajomość rynku przewozów kolejowych ładunków konwencjonalnych (zboże, surowce mineralne, kruszywa, wyroby hutnicze i inne podobne)
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem
  • Sumienność, rzetelność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowę B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe zależne od posiadanych kompetencji i kwalifikacji
  • Przejrzysty system premiowania
  • Wpływ na kształtowanie polityki firmy
  • Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji
  • Pełen pakiet benefitów (m.in. samochód służbowy, ubezpieczenie zdrowotne, karta Multisport)