Firma produkująca opakowania z Pruszkowa, posiadająca nowoczesną produkcję zatrudni osoby na stanowisko:

Młodszy Operator Maszyn

MIEJSCE PRACY: Pruszków

Zakres obowiązków:

  • Obsługa jednej z maszyn produkujących - opakowania, wieczka na opakowania itp.
  • Kontrola jakościowa wyrobionego produktu,
  • Zgłaszanie problemów i usterek,
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • Dyspozycyjności do pracy 2 lub 3-zmiany od poniedziałku do piątku.
  • Chęci do pracy i rozwoju,
  • Sprawność manualna i fizyczna

Oferujemy:

  • Stałą i stabilną pracę z elastycznych grafikiem pracy po 8, 10 lub 12 godzin od poniedziałku do piątku.
  • Pracę na 2 w dzień lub 3 zmiany
  • Wynagrodzenie 27,00 – 30,00 zł brutto/godzinę
  • Pełne przeszkolenie,