Obecnie na zlecenie jednego z naszych klientów, firmy z obszaru branży e-commerce i logistyki poszukujemy pracowników na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klientów e-commerce

MIEJSCE PRACY: Sokołów, Nadarzyn, Pruszków

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klientów w procesie sprzedaży (mail, telefon, chat, facebook)
  • Zarządzanie zamówieniami (poprzez Baselinker)
  • Obsługa posprzedażowa (kontakt z klientem, moderowanie Trustpilot, procesowanie zwrotów i reklamacji)
  • Współpraca z firmami kurierskimi
  • Pomoc przy opracowywaniu opisów produktów i wprowadzaniu artykułów do sprzedaży internetowej

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 1 rok)
  • Znajomość trendów i specyfiki marketingu internetowego oraz sprzedaży internetowej
  • Samodzielność w działaniu, umiejętność ustalania priorytetów, komunikatywność
  • Umiejętność reagowania na zmieniające się otoczenie rynkowe, konkurencję oraz aktualne trendy specyficzne dla e-commerce,
  • Pomysłowość, innowacyjność, proaktywność oraz nieszablonowe myślenie.
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat w stałych godzinach pracy wraz z możliwością połączenia pracy w modelu hybrydowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ciekawe pracę pełną wyzwań i odpowiedzialności w firmie stale rozwijającej swój obszar działania
  • Prywatną opiekę medyczną