Dla naszego klienta – producenta wyrobów z tektury i papieru dla branży reklamowej, spożywczej i kosmetycznej poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Kierownik działu druku

MIEJSCE PRACY:

Zakres obowiązków:

- Realizacja planów produkcyjnych - ilościowych, jakościowych i wydajnościowych

- Rekrutacja pracowników, układanie grafików i planów urlopowych

- Motywowanie zespołu do osiągania założonych celów, nadzór nad harmonogramem szkoleń, planowanie rozwoju pracowników działu

- Nadzór nad stanem technicznym urządzeń w podległym dziale, nadzór w zakresie wytycznych dot. bezpieczeństwa pracy, ochrony p-poż., ochrony obiektów i środowiska we współpracy z innymi działami firmy

- Kontrola dostępności materiałów produkcyjnych, zapewnienie rezerw, wybór dostawców, kalkulacja kosztów

- Ustalenie metod pracy w ramach obszaru procesowego drukowania oraz ocena odchyleń (reklamacje wewnętrzne i zewnętrzne - podejmowanie środków zapobiegawczych). Ścisła współpraca z działem jakości

- Prowadzenie dokumentacji procesowej. Przeprowadzanie i dokumentacja wymaganych testów materiałowych surowców

Wymagania:

- Doświadczenie w firmie produkcyjnej na stanowisku kierowniczym

- Bardzo dobra znajomość druku offsetowego

- Kompetencje menedżerskie

- Samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie

- Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikacje

- *Wykształcenie wyższe poligraficzne – mile widziane

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Szeroki pakiet benefitów

- Szkolenia, wsparcie rozwoju zawodowego i indywidualnego

- Premie i świadczenia pozaregulaminowe