Dla naszego klienta - firmy produkcyjno-handlowej, z branży paszowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik laboratorium

MIEJSCE PRACY: Grodzisk Mazowiecki

Zakres obowiązków:

- Zarządzanie i nadzór pracy zespołu laborantów, w tym określanie i rozliczanie celów premiowych

- Kompleksowa organizacja pracy laboratorium zakładowego (sprawy personalne, finansowe, dokumentacyjne, gospodarka materiałowa, organizacja stanowisk pracy, budżet, realizacja planu badań, optymalizacja wykorzystania sprzętu laboratoryjnego i czasu analiz)

- Nadzór nad prowadzeniem zakładowej kontroli jakości w systemie Comarch

- Współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie badań laboratoryjnych i wyposażenia laboratorium

- Współpraca z wewnętrznymi działami firmy, w szczególności zakupów i produkcji w celu zapewnienia dostępności na czas surowców do produkcji i produktów do sprzedaży

- Nadzór i obsługa sprzętu kontrolno-pomiarowego: kalibracja, gwarancje, przeglądy, inwentaryzacja, itp. Współpraca z działem utrzymania ruchu

- Współpraca z działem badawczo-rozwojowym w aktualizowaniu metodyk analiz i norm zakładowych, w tym ich katalogowanie na potrzeby laboratorium

- Wykonywanie kompleksowej kontroli jakości

Wymagania:

        - Wykształcenie wyższe kierunkowe, np. chemia, technologia chemiczna, farmacja

- Kilkuletnie doświadczenie w pracy w laboratorium

- Podstawowa znajomość wytycznych farmakopealnych, przepisów GMP

- Sumienność, skrupulatność, dokładność, dobra organizacja pracy

- Biegła obsługa komputera, *mile widziana znajomość systemu COMARCH

- *Zainteresowanie ziołami, zielarstwem, ziołolecznictwem - mile widziane

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Prywatna opieka medyczna

- Karta MultiSport

- Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kompetencji

- Możliwość rozwoju poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne zgodne z profilem firmy