Jeżeli jesteś osobą komunikatywną, otwartą na pracę w dynamicznym środowisku, dobrze odnajdującą się w sytuacjach wymagających podejmowania szybkich decyzji to właśnie Ciebie szukamy! Proponujemy Ci karierę w spedycji i logistyce. Dla firmy spedycyjnej, będącej w Polsce od 30 lat, specjalizującej się w świadczeniu usług z zakresu transportu morskiego, lotniczego i drogowego do oddziału w Krakowie poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent spedytora lotniczego

MIEJSCE PRACY: Warszawa

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za wsparcie pracy spedytora, a po okresie wdrożenia do jej głównych obowiązków będzie należeć:

  • Organizowanie transportów lotniczych w eksporcie
  • Współpraca z Liniami Lotniczymi
  • Sporządzanie wycen dla klientów na zapytania ofertowe
  • Wystawianie dokumentów przewozowych i spedycyjnych, archiwizację i weryfikację dokumentów, wprowadzanie danych do systemu.

Wymagania:

Do udziału w rekrutacji zapraszamy osoby ukierunkowane na rozwój w obszarze operacji frachtu lotniczego, które chcą zdobyć, bądź mają już pierwsze doświadczenie w pracy w firmie spedycyjnej.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę i możliwość zdobycia zawodu Specjalisty ds. spedycji
  • Perspektywę rozwoju i awansu zawodowego w ramach struktur firmy
  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat na umowę o pracę
  • Profesjonalne szkolenie w zakresie spedycji