Logart jest agencją doradztwa personalnego działającą w Polsce od 2003 roku. Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników na wszystkie szczeble organizacji i udostępnianiu pracowników tymczasowych. W związku z rozwojem naszych wewnętrznych struktur poszukujemy kandydatów do zespołu w Warszawie na stanowisko:

Asystent/Młodszy Specjalista ds. rekrutacji

MIEJSCE PRACY: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie konsultantów w zakresie rekrutacji obcokrajowców
  • Prowadzenie rozmów telefonicznych z kandydatami i klientami
  • Kontakt z agencjami rekrutacyjnymi na Ukrainie i Białorusi
  • Uczestnictwo ro rozliczaniu czasu pracy, fakturowanie

Wymagania:

  • Potrafisz prowadzić rozmowy z ludźmi?
  • Cenisz sobie elastyczny czas pracy?
  • Masz prawo jazdy kat. B? Jest ono mile widziane
  • Komunikujesz się w języku rosyjskim lub ukraińskim?
  • Preferujesz przejrzysty system wynagradzania i premiowania?
  • Lokalizacja biura w centrum Warszawy będzie dodatkowym atutem?
  • Ważna jest dla Ciebie atmosfera w miejscu pracy i zgrany zespół?

Jeżeli tak, to zapraszamy do naszego zespołu!

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub elastyczne formy zatrudnienia (dostosowane do twoich potrzeb)
  • Atrakcyjny system premiowania
  • Hybrydowy model pracy (możliwość pracy zdalnej w wybrane dni)
  • Możłiwość łączenia pracy z nauką o ile masz możłiwość pracy przez minimum 3 dni w tygodniu
  • Pakiet gwarantujący darmową opiekę lekarską oraz kartę Multisport
  • Możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów w organizacji.