Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji menedżerów i specjalistów dla branż: Logistyka, Transport oraz Produkcja. Obecnie dla naszego Klienta firmy z branży produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko

Specjalista ds. Kadr i Płac

MIEJSCE PRACY: powiat pruszkowski

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie spraw kadrowych firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Przygotowanie umów i aneksów związanych z rozpoczęciem, trwaniem i zakończeniem stosunku pracy, wystawianie skierowań na badania,
  • Ewidencja czasu pracy pracowników administracyjnych i produkcyjnych,
  • Współpraca z firmą zewnętrzną w zakresie naliczania wynagrodzeń,
  • Rozliczanie świadczeń z ZFŚS,
  • Nadzór nad terminowością badań lekarskich i szkoleń BHP
  • Zatrudnianie cudzoziemców spoza UE,
  • Sporządzanie comiesięcznych raportów,
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i komunikację w firmie.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, preferowane w firmie produkcyjnej,
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • Doświadczenie w prowadzeniu akt osobowych,
  • Znajomość programów Płatnik, MS Office,
  • Umiejętność pracy z dużą ilością danych  i predyspozycje analityczne,
  • Dobra organizacja pracy, rzetelność, terminowość i samodzielność,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnej, rozwijającej się firmie,
  • Umowę o pracę,
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Kartę MultiSport