Dla firmy spedycyjnej, posiadającej kilka oddziałów na terenie Polski i realizującej kompleksowe usługi transportowe do działu morskiego poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent ds. rozwoju produktu morskiego

MIEJSCE PRACY: Gdynia

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie przede wszystkim za wsparcie Product Managera oraz działu operacyjnego, a także:

  •  Przygotowywanie zestawień i analiz na potrzeby działu Produktu Morskiego
  •  Współpracę z Armatorami i Agentami współpracującymi z firmą
  •  Sporządzanie wycen w oparciu o bieżące stawki importowe oraz eksportowe
  •  Prace biurowe związane z bieżącymi potrzebami firmy, archiwizację i weryfikację dokumentów, wprowadzanie danych do systemu, zakładania teczek spedycyjnych itp.

Wymagania:

Do udziału w rekrutacji zapraszamy osoby ukierunkowane na rozwój w obszarze operacji frachtu morskiego, które chcą zdobyć bądź mają już pierwsze doświadczenie w pracy w produkcie morskim. Jeżeli jesteś osobą komunikatywną, otwartą na pracę w dynamicznym środowisku i dobrze odnajdującą się w sytuacjach wymagających podejmowania szybkich decyzji to właśnie Ciebie szukamy!

Oferujemy:

  •  Ciekawą pracę oraz możliwość zdobycia doświadczenia w codziennej współpracy z doświadczonym ekspertem ds. produktu morskiego
  •  Umowę na pełen etat w oparciu o umowę o prace
  •  Benefity pozapłacowe: opiekę medyczną i kartę sportową