Dla naszego klienta dużej polskiej firmy z branży TSL, mającej pięć oddziałów i specjalizującej się w transporcie morskim kontenerów, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Agencji Celnej

MIEJSCE PRACY: Gdynia

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie działań i nadzorowanie obsługi celnej oddziału
  • Zarządzanie zespołem, poprzez nadzorowanie pracy agentów celnych
  • Kontrola zgodności działań agencji z obowiązującymi przepisami Prawa Celnego
  • Regularne monitorowanie wszelkich zmian i nowelizacji w Prawie Celnym
  • Czuwanie nad prawidłowym przebiegiem dokumentów i informacji pomiędzy oddziałami firmy
  • Opracowywanie nowych oraz udoskonalanie obecnych procedur
  • Motywowanie i rozwój podległego zespołu agentów celnych

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w kierowaniu zespołem
  • Uprawnienia agenta celnego
  • Umiejętność organizacji pracy i wyznaczania celów pracownikom
  • Wiedza na temat obowiązujących przepisów celnych
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Szerokie możliwości rozwijania doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Przyjazny proces rekrutacji – również zdalny

  • Bogaty pakiet socjalny