Naszym klientem jest jedna z najbardziej dynamicznych firm transportowych w Polsce. Przedsiębiorstwo to oferuje usługi spedycji drogowej, morskiej, lotniczej oraz usługi typu „special cargo”. Obecnie dla tej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Business Development Manager (logistyka kontraktowa)

MIEJSCE PRACY: Warszawa

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywne pozyskiwanie Klientów na usługi logistyki kontraktowej na terenie Polski.

Wymagania:

- doświadczenie w sprzedaży usług logistycznych
- znajomość branży (logistyka, transport, magazynowanie)
- predyspozycje do pracy w sprzedaży i obsłudze klientów
- dobra znajomość języka angielskiego
- wysoka kultura osobista
- motywacja do samodzielnej pracy

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie
- niezbędne narzędzia pracy
- możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej organizacji
- możliwość podjęcia pracy w Warszawie lub Gdyni (ewentualnie w innym rejonie Polski).