Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji menedżerów i specjalistów dla branż: Logistyka, Transport oraz Produkcja. Naszym klientem, a Twoim potencjalnym pracodawcą jest międzynarodowa firma z branży TSL, specjalizująca się w realizowaniu usług frachtu drogowego, posiadająca 4 oddziały w Polsce. Aktualnie dla tej organizacji poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik działu spedycji

MIEJSCE PRACY: Warszawa

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Kierowanie pracą kilkuosobowego zespołu Spedycji drogowej (FTL)
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem realizowanych usług
  • Utrzymywanie i rozwój długofalowej współpracy z klientami
  • Optymalizację poziomu kosztów operacyjnych

Wymagania:

Do udziału w rekrutacji zapraszamy kandydatów posiadających doświadczenie w pracy na stanowisku managerskim w dziale spedycji drogowej (FTL).

Od kandydatów oczekujemy:

  • Umiejętności oraz doświadczenia w zarządzaniu zespołem spedytorów
  • Wysoko rozwiniętych kompetencji menedżerskich - umiejętności delegowania zadań oraz motywowania i inspirowania zespołu
  • Koncentracji na osiągnięciu założonego wyniku finansowego
  • Dbałości o wysoki poziom standardów obsługi klienta

Oferujemy:

Pracodawca oferuje:

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premię roczną uzależnioną od wyników działu
  • Swobodę działania w firmie, będącej rozpoznawalną marką na rynku, świadczącej usługi dla setki klientów w całej Europie
  • Zatrudnienie na umowę o pracę, atrakcyjną lokalizację biura firmy oraz benefity pozapłacowe (opieka medyczna, karta sportowa)