Międzynarodowa firma odzieżowa, posiadająca sieć sklepów i własne Centra Logistyczne zatrudni do nowego Magazynu:

Lider/Kierownik Zespołu

MIEJSCE PRACY: Chlebnia/Grodzisk Mazowiecki

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zespołem osób kompletujących lub pakujących towar - około 15 osób.
  • Motywowanie do efektywnej pracy pracowników.
  • Prowadzenie grafiku obecności.
  • Dbanie o odpowiedni przepływ towaru w magazynie.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem - min 1,5 roku.
  • Umiejętność motywowania i przekazywania wiedzy pracownikom.
  • B. dobra organizacja pracy własnej.
  • Kultura osobista w relacjach międzyludzkich.
  • Posiadanie cech lidera.
  • Dyspozycyjność na 3 zmiany i wybrane weekendy.

Oferujemy:

  • Bardzo Atrakcyjne Wynagrodzenie !!!
  • Szansę dla mniej doświadczonych osób (starszy magazynier, brygadzista, lider zespołu, dyspozytor itp.) do rozwoju osobistego w Nowym Centrum Logistycznym na stanowisku Kierowniczym!!!!!!!!!
  • Umowę o pracę bezpośrednio podpisywaną z pracodawcą.
  • Stałe i stabilne zatrudnienie.
  • Dodatki pozapłacowe: karta sportowa, Rabat -25% na zakupy, posiłki w pracy, prywatną opiekę medyczną.
  • Nowoczesne miejsce pracy.

Praca 3 zmianowa (6:00 – 14:15, 14:15 – 22:30, 22:00 – 6:15)