Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji menedżerów i specjalistów dla branż: Logistyka, Transport oraz Produkcja. Naszym klientem, a Twoim potencjalnym pracodawcą jest międzynarodowa firma z branży TSL, która rozpoczęła swoją działalność na rynku europejskim. Aktualnie dla tej organizacji poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej (TSL)

MIEJSCE PRACY: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Rozwój sprzedaży usług międzynarodowej spedycji drogowej (FTL)
  • Telefoniczny kontakt z przewoźnikami i potencjalnymi klientami
  • Nawiązywanie pozytywnych relacji z klientami
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • Przygotowywanie raportów.

Wymagania:

  • Kilkumiesięczne doświadczenie w branży TSL na stanowisku handlowym (preferowana sprzedaż telefoniczna) lub operacyjnym (spedycja drogowa)
  • Znajomość rynku klientów i przewoźników
  • Dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Otwartość na nowe wyzwania i chęć rozwoju zawodowego.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej organizacji będącej światowym pionierem we wdrażaniu nowoczesnych technologii wspierających transport drogowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w branży TSL
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe uzależnione od posiadanego doświadczenia
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.