Firma zajmująca się produkcją żywności, ze względu na rozwój firmy poszukuję nowych pracowników na stanowisko:

Operator maszyn pakujących

MIEJSCE PRACY: Elżbietów

Zakres obowiązków:

  • praca manualna przy maszynach produkcyjnych: pakowanie, odbieranie, podawanie półproduktów,
  • kontrola parametrów maszyny
  • przezbrajanie maszyny
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • chęć do pracy
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym 4 brygadowym
  • sprawność manualna
  • ważne badania sanepidowskie.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę na 3 zmiany (6-14, 14-22, 22-6),
  • wynagrodzenie zasadnicze plus premia (w sumie ok. 4 000 zł brutto)
  • pakiet medyczny.