Firma z branży poligraficznej, zatrudniająca około 250 osób w Pruszkowie, posiadająca nowoczesną produkcję opakowań tekturowych, aluminiowych, folii oraz opakowań z tworzyw sztucznych, zatrudni osoby na stanowisko:

Poligraf

MIEJSCE PRACY: Parzniew

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie fotopolimerowych form drukowych,
  • Obsługa urządzeń CTP,
  • Przygotowywanie planów produkcyjnych,
  • Archiwizacja w magazynie matryc,
  • Współpraca z innymi działami.

Wymagania:

  • Dyspozycyjności do pracy 3-zmianowej od poniedziałku do piątku,
  • Zastosowanie technologii fleksodruku w praktyce,
  • Znajomość i umiejętność Prepressu,
  • Umiejętność obróbki form drukowanych metodą laserowo-fotochemiczną CTP,
  • Mile widziane znajomości systemów Print Manager oraz ESKO,
  • Doświadczenie w zakresie poligrafii.

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (bez pośrednictwa agencji pracy),
  • Pracę na 3 zmiany (6-14, 14-22, 22-6),
  • Pakiet dodatków socjalnych,
  • Płatne nadgodziny (100%, 50%) dla chętnych osób.