Nowoczesna firma Polska, zajmująca się produkcją różnego rodzaju opakowań, zatrudniająca około 260 osób zatrudni nowych pracowników na stanowisko:

Operator Maszyn do Produkcji Tub

MIEJSCE PRACY: Parzniew

Zakres obowiązków:

• Obsługa maszyny do produkcji tub laminatowych
• Nadzór nad procesem produkcyjnym
• Odpowiedzialność za realizację zleceń zgodnie z planem produkcyjnym
• Ścisła współpraca z Magazynem i Kontrolą Jakości
• Odpowiedzialność za jakość produkcji we współpracy z Kontrolą Jakości
• Przygotowywanie i nadzór niezbędnych materiałów do produkcji
• Nadzór nad okresową konserwacją maszyny i zapewnienie jej efektywnej pracy

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Znajomość technologii produkcji tub laminatowych (mile widziane, lecz nie najważniejsze)
• Doświadczenie w pracy w środowisku zorientowanym na jakość, zarządzanym zgodnie ze standardem wysokiej jakości produkcji.
• Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
• Wykształcenie min. zawodowe techniczne (średnie lub wyższe mile widziane)
• Umiejętności z zakresu prac mechanicznych
• Umiejętność pracy w zespole
• Doskonała organizacja stanowiska pracy, uczciwość, niezawodność

Oferujemy:

  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Możliwość doszkolenia mniej doświadczonych osób
  • Nowoczesne i nowe środowisko pracy
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego
  • Pełen pakiet socjalny - karta sportowa, dodatkowe ubezpieczenie, obiady w pracy.
  • Darmowy dojazd do pracy