Firma logistyczna posiadająca nowoczesny magazyn logistyczny, znajdująca się w Błoniu i Nadarzynie poszukuje:

MAGAZYNIER/OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - Z LUB BEZ UDT

MIEJSCE PRACY: Błonie

Zakres obowiązków:

  • codzienna obsługa wózków widłowych wysokiego i noskiego składowania,
  • praca na magazynie wysokiego składowania,
  • prace porządkowe.

Wymagania:

  • minimum 6 miesięcznego doświadczenia na magazynie,
  • posiadanie uprawnień na wózki widłowe,
  • chęci do pracy.

Oferujemy:

  • bezpośrednią umowę o pracę,
  • stałe zatrudnienie,
  • pracę od poniedziałku do piątku na 3 zmiany (6,14,22).
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (4450-5100 zł brutto)
  • pełne wyposażenie,
  • pakiet dodatków.