Jesteś Operatorem wózka widłowego, który szuka nowej, lepszej pracy? Jeśli tak, zadzwoń do nas, ponieważ chcemy zaproponować Ci pracę na stanowisku:

Oparator Wózka Widłowego (Mroźnia)

MIEJSCE PRACY: Żabia Wola

Zakres obowiązków:

  • Obsuga specjalistycznego sprzętu (wózki widłowe boczne wysokiego składowania)

Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych bocznych
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)
  • Gotowość do pracy w niskich temperaturach
  • Uprawnienia UDT będą dodatkowym atutem 🙂

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (bez pośrednictwa Agencji, bez okresu próbnego)
  • Wynagrodzenie na poziomie 4200 - 4900 zł brutto
  • Posiłki regeneracyjne
  • Niezbędną odzież roboczą dostosowaną do pracy w niskich temperaturach
  •  Wybrane benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe lub pakiet sportowy).