Firma Logistyczna zatrudniająca około 80 osób, poszukuję nowych pracowników do prac manualnych i fizycznych (również bez doświadczenia).

MAGAZYNIER

MIEJSCE PRACY: Pruszków

Zakres obowiązków:

  • Praca manualna przy oklejaniu towaru.
  • Pakowanie i przepakowywanie towaru.
  • Praca porządkowa.
  • Liczenie asortymentu.

Wymagania:

  • Dyspozycyjność.
  • Zdolności manualnych.
  • Chęci do pracy.

Oferujemy:

  • Stałą pracę.
  • Zatrudnienie od zaraz.
  • Umowę zlecenie ze wszystkimi składkami (zdrowotnymi, społecznymi).
  • Pacę na 1 zmianę (7-15) lub 2 zmiany (6-14, 14-22) od poniedziałku do piątku (w sezonie dla osób chętnych soboty).
  • Możliwa praca w nadgodzinach.
  • Wynagrodzenie 20 zł brutto za godzinę.
  • Możliwość wypracowania wyższej stawki w pracach akordowych.
  • Zaplecze socjalne itp.
  • Obcokrajowcom zapewniamy legalizację pracy w Polsce bez dodatkowych kosztów (zezwolenie, Karta Pobytu).