Naszym zleceniodawcą jest globalny operator logistyczny – firma świadcząca na całym świecie usługi z zakresu: transport drogowy, lotniczy, morski, logistyka kontraktowa. Aktualnie, poszukujemy doświadczonych ekspertów do uruchomienia nowego produktu na stanowisko:

Product Manager (Autotransportery)

MIEJSCE PRACY: Warszawa

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozpoczęcie operacji transportów samochodów osobowych. Do głównych zadań należeć będą:

  • Realizowanie transportów drogowych samochodów osobowych na terenie Polski i Europy
  • Nawiązywanie i rozwijanie współpracy z przewoźnikami
  • Negocjowanie cen oraz warunków transportu

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy w operacyjnej obsłudze transportów samochodów osobowych lub ciężarowych (do udziału w rekrutacji zapraszamy zarówno doświadczonych Spedytorów jak i kandydatów na stanowisku Managerskim)
  • Dobrej znajomości rynku przewoźników realizujących transporty autami typu lohra
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Wiedzy dotyczącej zagadnień przepisów transportowych
  • Dbałości o wysoki poziom standardów obsługi klienta

Oferujemy:

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w firmie działającej na globalną skalę, będącą rozpoznawalną marką w branży
  • Możliwość podjęcia pracy w jednej z lokalizacji: Warszawa, Wrocław, Gdynia, Aglomeracja Śląska
  • Samodzielność i swobodę we wrażaniu własnych pomysłów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia, pakiet benefitów oraz możliwość rozwoju i budowania usługi w organizacji naszego Klienta.