Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji menedżerów i specjalistów dla branż: Logistyka, Transport oraz Produkcja. Obecnie dla naszego klienta z branży produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier - Kontrola Jakości

MIEJSCE PRACY: Młochów

Zakres obowiązków:

  • obsługa wózka widłowego
  • prace związane z kompletacją oraz załadunkiem i rozładunkiem produktów
  • rozmieszczenie i lokowanie produktów na regałach
  • kontrola jakości na wejściu i wyjściu
  • dbałość o powierzony sprzęt (wózek, skaner),
  • przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:

  •  doświadczenie w pracy na magazynie wysokiego składu
  • uprawnienia na wózki widłowe
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku
  • komunikacja i praca zespołowa
  • dokładność i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej, rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie i umowę bezpośrednio u pracodawcy
  • pakiet benefitów (dofinansowanie do wczasów, bony na święta)
  • premię