Nasz zespół

 

Robert Pindor

Robert Pindor

General Manager

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej. W latach 1999 – 2005 był menedżerem logistyki i spedycji w międzynarodowych firmach Thomson oraz Gefco. Od 2005 roku kieruje spółkami działającymi w grupie Logart. Uważa, że podstawą sukcesu naszej firmy i grupy jest powiązanie dobrego warsztatu rekrutacyjnego z zaawansowaną wiedzą na temat usług klientów i rynków dla których pracujemy.

Katarzyna Szkop

Katarzyna Szkop

Kierownik Oddziału / Branch Manager (HR & Payroll)

Magister Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Z firmą związana od 2014 roku. Kierownik trzymający pieczę nad funkcjonowaniem oddziałów w Żyrardowie i Sochaczewie. Przez zespół określana jako charyzmatyczna, szczera i asertywna. Zawsze służy pomocą oraz dobrą radą. Pracę łączy z pasją w szeroko pojętym obszarze HR.

Agnieszka Malinowska-Herra

Agnieszka Malinowska-Herra

Recruitment Manager

Absolwentka Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz studiów podyplomowych Szkoły Głównej Handlowej i Akademii Leona Koźmińskiego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu zdobywanemu na stanowiskach managerskich w obszarach zakupów, logistyki i produkcji w branżach takich jak: FMCG, produkcja i e-commerce, uzyskała kompleksową wiedzę dotyczącą funkcjonowania większości obszarów organizacji, co przyczynia się do lepszego zrozumienia potrzeb klientów. Prowadzi projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla w obszarach zarówno: produkcji, logistyki, jakości, optymalizacji procesów, jak również administracji, HR i księgowości.

Joanna Wężyk

Joanna Wężyk

Specjalista ds. rekrutacji / Recruitment Specialist

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunkach Studia Wschodnie oraz Międzynarodowa Polityka Handlowa. Specjalizuje się w rekrutacjach masowych średniego oraz niższego szczebla dla branży produkcyjnej, logistycznej i handlowej. Zajmuje się również leasingiem pracowniczym oraz obsługą kadrową pracowników tymczasowych. Ze względu na biegłą znajomość języka rosyjskiego jest wsparciem w rekrutacjach obcokrajowców.

Karina Pietrzkiewicz-Pawlik

Karina Pietrzkiewicz-Pawlik

Specjalista ds. rekrutacji / Recruitment Specialist

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, żywo zainteresowana psychologią w obszarze osobowości oraz funkcjonowania społecznego. Koordynuje przeprowadzanie testów psychometrycznych na życzenie klienta. Prowadzi projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne oraz menedżerskie dla branży TSL. Ceni sobie relację z drugim człowiekiem oraz kontakt z naturą i aktywny wypoczynek.

Ewelina Panek

Ewelina Panek

Asystent ds. Administracyjnych / Administration Assistant

Absolwentka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Pracę w Logart rozpoczęła w 2018 roku. Zajmuje się sprawami administracyjnymi, marketingowymi oraz prowadzeniem mediów społecznościowych.

Patryk Skowroński

Patryk Skowroński

Specjalista ds. rozwoju / Business Development Specialist

Absolwent Prawa na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Swoją przygodę w Logart rozpoczął w 2018 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie zdobywane w Agencjach Rekrutacyjnych na stanowiskach operacyjnych i sprzedażowych. Specjalizuje się w doradztwie personalnym oraz sprzedaży usług rekrutacyjnych.

Tomasz Szewczyk

Tomasz Szewczyk

Specjalista ds. rekrutacji / Recruitment Specialist

Absolwent wydziału Administracji Politechniki Warszawskiej. Swoją przygodę z rekrutacją rozpoczął 2014 roku. Specjalizuje się w rekrutacjach pracowników średniego i niższego szczebla dla branży sprzedażowej, produkcyjnej (głównie rynek poligraficzny), logistycznej. W ramach grupy Logart odpowiedzialny jest m.in. za rekrutację i obsługę kadrową pracowników tymczasowych. Wyspecjalizował się również w prowadzeniu kompleksowego procesu zatrudniania obcokrajowców w Polsce.

Kamil Fok

Kamil Fok

Specjalista ds. rekrutacji / Recruitment Specialist

W firmie Logart od 2016 roku. Specjalizuje się w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych w branży TSL na stanowiska menedżerskie i specjalistyczne.

Izabela Florczak

Izabela Florczak

Specjalista ds. rekrutacji / Recruitment Specialist

Ukończyła studia filozoficzne na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz podyplomowo Zarządzanie Ludźmi na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Posiada doświadczenie i praktykę w pracy w firmie produkcyjnej. Realizuje projekty zarówno na stanowiska specjalistyczne, managerskie, jak również rekrutacje masowe na stanowiska produkcyjne. W pracy inspirują ją ludzie i stwarzanie nowych możliwości zawodowych.

Antonina Kulinchenko

Antonina Kulinchenko

Koordynator ds. zakwaterowania

Posiada 6-letnie doświadczenie w rekrutacji pracowników zdobyte w firmach na terenie Ukrainy. Obecnie odpowiada za zarządzanie bazą miejsc noclegowych dla pracowników naszych klientów. Świetnie komunikuje się w języku: polskim, angielskim, rosyjskim i ukraińskim.

Paweł Orłowski

Paweł Orłowski

SPECJALISTA DS. REKRUTACJI / Recruitment Specialist

A graduate of Land Management from the Warsaw University of Life Sciences. He joined Logart in 2015. His responsibilities are split between the Sochaczew and Żyrardów branches of the company. His colleagues describe him as responsible, helpful and patient. He likes to stay active in his free time – cycling, swimming and football are his hobbies.

Agnieszka Chmielewska

Agnieszka Chmielewska

Główna księgowa

Ukończyła studia magisterskie w zakresie Finansów  Przedsiębiorstw i Rachunkowość w Olympus Szkoła Wyższa im. Romualda Kudlińskiego w Warszawie oraz podyplomowe Studium Rachunkowości Zarządczej i Controllingu na  Uniwersytecie Łódzkim. Z księgowością związana od 2000 roku, natomiast z firmą Logart od 2016 roku. Zajmuje się pełną obsługą księgową. W  rachunkowości ceni logikę i bogactwo wiedzy płynącej z liczb.

Tadzik

Tadzik

Dział ochrony / PROTECTION DEPARTMENT