Nasz zespół

 

Robert Pindor

General Manager

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej. W latach 1999 – 2005 był menedżerem logistyki i spedycji w międzynarodowych firmach Thomson oraz Gefco. Od 2005 roku kieruje spółkami działającymi w grupie Logart. Uważa, że podstawą sukcesu naszej firmy i grupy jest powiązanie dobrego warsztatu rekrutacyjnego z zaawansowaną wiedzą na temat usług, klientów i rynków dla których pracujemy.

Katarzyna Szkop

Kierownik Oddziału / Branch Manager (HR & Payroll)

Magister Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Z firmą związana od 2014 roku. Kierownik trzymający pieczę nad funkcjonowaniem oddziałów w Żyrardowie i Sochaczewie. Przez zespół określana jako charyzmatyczna, szczera i asertywna. Zawsze służy pomocą oraz dobrą radą. Pracę łączy z pasją w szeroko pojętym obszarze HR.

Dorota Włodek

Dorota Włodek

Główna Księgowa

Tomasz Szewczyk

Kierownik ds. rekrutacji i rozwoju / Recruitment and development Manager

Absolwent wydziału Administracji Politechniki Warszawskiej. Swoją przygodę z rekrutacją rozpoczął 2014 roku. Specjalizuje się w rekrutacjach pracowników średniego i niższego szczebla dla branży sprzedażowej, produkcyjnej (głównie rynek poligraficzny), logistycznej. W ramach grupy Logart odpowiedzialny jest m.in. za rekrutację i obsługę kadrową pracowników tymczasowych. Wyspecjalizował się również w prowadzeniu kompleksowego procesu zatrudniania obcokrajowców w Polsce.

Kamil Fok

Specjalista ds. rekrutacji / Recruitment Specialist

W firmie Logart od 2016 roku. Specjalizuje się w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych w branży TSL na stanowiska menedżerskie i specjalistyczne.

Julia Murawiec

KIEROWNIK DS. REKRUTACJI I ROZWOJU / RECRUITMENT AND DEVELOPMENT MANAGER

Absolwentka Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz kierunku: Branding i Content Marketing na Wyższej Szkole Bankowej, doświadczona w pracy w środowisku międzynarodowym i w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych dla kandydatów z Europy, Azji i Ameryki Północnej. Specjalista ds. budowania wizerunku w mediach społecznościowych. W zespole Logart od 2021 roku, zajmuje się rekrutacjami specjalistów wyższego szczebla oraz planowaniem strategii rozwoju firmy.

Adrian Karasiński

Specjalista ds. kadr i płac / HR & PAYROLL Specialist

Ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W codziennej pracy zajmuje się obsługą procesów kadrowo-płacowych dla klientów zewnętrznych. Doświadczenie zawodowe zdobywał współpracując między innymi z firmami z branży motoryzacyjnej oraz IT.

Olga Szymańczak

Specjalista ds. kadr i płac

W firmie Logart odpowiada za obsługę procesów kadrowo-płacowych. Wiedzę
i doświadczenie w tej tematyce zdobywa od 2014 roku pracując w firmach
związanych z transportem międzynarodowym oraz gospodarką komunalną
i pozyskiwaniem środków z funduszy Europejskich.

Yuliia Daladuda

Młodszy Specjalista ds. rekrutacji i administracji/Junior Recruitment and Administration Specialist

Ukończyła studia na Wydziale Inżynierstwa Górnictwa Narodowego Uniwersytetu Gospodarki Wodnej i Zarządzania Zasobami Naturalnymi w Ukrainie. Prace w firmie rozpoczęła w 2022 roku. Zajmuje się rekrutacją pracowników średniego i niższego szczebla (głównie dla branży produkcyjnej). W pracy związana z administracją dokumentacji pracowników tymczasowych.

Maria Bogucka

MŁODSZY SPECJALISTA DS. REKRUTACJI / RECRUITMENT JUNIOR SPECIALIST

Studentka Filologii Angielskiej, ze specjalizacją: Tłumaczenia. W firmie Logart odpowiedzialna za prowadzenie rekrutacji na stanowiska specjalistyczne i managerskie dla sektora logistycznego. Prywatnie miłośniczka kotów, cukiernictwa i gier.

Beata Zaręba

Asystent ds. Kadr i Rekrutacji/ HR & Recruitment Assistant

Studiuje administrację na Uczelni WSB Merito, gdzie zdobywa wiedzę z zakresu zarządzania i organizacji. Pasję do pracy w obszarze HR i rekrutacji zrealizowała, dołączając do zespołu firmy Logart w roku 2023. Od tego czasu aktywnie wspiera dział kadr i rekrutacji.

Agata Puchała

Agata Puchała

Młodszy specjalista ds. rekrutacji

Absolwentka Dziennikarstwa i Nauk Politycznych, ze specjalizacją Marketing Medialny i Public Relations, na Uniwersytecie Warszawskim. Przez wiele lat zawodowo związana z Orange Polska, gdzie jako Brand Manager odpowiadała za złożone, ponadnarodowe projekty wdrożeniowe dla klientów indywidualnych. Posiada doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji dla sektora IT oraz jako rekruter wewnętrzny. W firmie Logart zajmuje się projektami rekrutacyjnymi dla branży TSL oraz produkcyjnej.
Prywatnie szczęśliwa mama nastolatka, miłośniczka audiobooków, jogi i medytacji.

Tadzik

Dział ochrony / PROTECTION DEPARTMENT