Nasz zespół

 

Robert Pindor

Robert Pindor

General Manager

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej. W latach 1999 – 2005 był menedżerem logistyki i spedycji w międzynarodowych firmach Thomson oraz Gefco. Od 2005 roku kieruje spółkami działającymi w grupie Logart. Uważa, że podstawą sukcesu naszej firmy i grupy jest powiązanie dobrego warsztatu rekrutacyjnego z zaawansowaną wiedzą na temat usług, klientów i rynków dla których pracujemy.

Katarzyna Szkop

Katarzyna Szkop

Kierownik Oddziału / Branch Manager (HR & Payroll)

Magister Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Z firmą związana od 2014 roku. Kierownik trzymający pieczę nad funkcjonowaniem oddziałów w Żyrardowie i Sochaczewie. Przez zespół określana jako charyzmatyczna, szczera i asertywna. Zawsze służy pomocą oraz dobrą radą. Pracę łączy z pasją w szeroko pojętym obszarze HR.

Agnieszka Chmielewska

Agnieszka Chmielewska

Główna księgowa

Ukończyła studia magisterskie w zakresie Finansów  Przedsiębiorstw i Rachunkowość w Olympus Szkoła Wyższa im. Romualda Kudlińskiego w Warszawie oraz podyplomowe Studium Rachunkowości Zarządczej i Controllingu na  Uniwersytecie Łódzkim. Z księgowością związana od 2000 roku, natomiast z firmą Logart od 2016 roku. Zajmuje się pełną obsługą księgową. W  rachunkowości ceni logikę i bogactwo wiedzy płynącej z liczb.

Paweł Orłowski

Paweł Orłowski

STARSZY SPECJALISTA DS. KADR I REKRUTACJI / HR Senior Specialist

Absolwent Gospodarki przestrzennej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Swoją karierę w firmie Logart rozpoczął w 2015 roku. Wykonywanie swoje pracy dzieli pomiędzy dwoma oddziałami: Sochaczewem i Żyrardowem. Przez kolegów i koleżanki określany jako odpowiedzialny, pomocny i cierpliwy. Wolny czas lubi spędzać aktywnie – rower, basen i piłka nożna.

Kamil Fok

Kamil Fok

Specjalista ds. rekrutacji / Recruitment Specialist

W firmie Logart od 2016 roku. Specjalizuje się w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych w branży TSL na stanowiska menedżerskie i specjalistyczne.

Tomasz Szewczyk

Tomasz Szewczyk

Specjalista ds. rekrutacji / Recruitment Specialist

Absolwent wydziału Administracji Politechniki Warszawskiej. Swoją przygodę z rekrutacją rozpoczął 2014 roku. Specjalizuje się w rekrutacjach pracowników średniego i niższego szczebla dla branży sprzedażowej, produkcyjnej (głównie rynek poligraficzny), logistycznej. W ramach grupy Logart odpowiedzialny jest m.in. za rekrutację i obsługę kadrową pracowników tymczasowych. Wyspecjalizował się również w prowadzeniu kompleksowego procesu zatrudniania obcokrajowców w Polsce.

Joanna Wężyk

Joanna Wężyk

Specjalista ds. rekrutacji / Recruitment Specialist

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunkach Studia Wschodnie oraz Międzynarodowa Polityka Handlowa. Specjalizuje się w rekrutacjach masowych średniego oraz niższego szczebla dla branży produkcyjnej, logistycznej i handlowej. Zajmuje się również leasingiem pracowniczym oraz obsługą kadrową pracowników tymczasowych. Ze względu na biegłą znajomość języka rosyjskiego jest wsparciem w rekrutacjach obcokrajowców.

Ewelina Panek

Ewelina Panek

Specjalista ds. kadr i legalizacji zatrudnienia / HR & employment legalization Specialist

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie na kierunku Administracja. Pracę w Logart rozpoczęła w 2018 roku. Zajmuje się sprawami z zakresu rekrutacji, kadr, administracji oraz legalizacji zatrudnienia cudzoziemcom.

Julia Murawiec

Julia Murawiec

Specjalista ds. Rekrutacji i Rozwoju / Recruitment and Development Specialist

Absolwentka Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, doświadczona w pracy w środowisku międzynarodowym i w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych dla kandydatów z Europy, Azji i Ameryki Północnej. Specjalista ds. budowania wizerunku w mediach społecznościowych. W zespole Logart od 2021 roku, zajmuje się rekrutacjami specjalistów wyższego szczebla oraz planowaniem strategii rozwoju firmy.

Adrian Karasiński

Adrian Karasiński

Młodszy Specjalista ds. kadr i płac / HR & PAYROLL Junior Specialist
Oliwia Gryz

Oliwia Gryz

Asystent ds. rekrutacji / Recruitment Assistant

Studentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Zarządzanie Finansami i Rachunkowość. Pracę w firmie Logart rozpoczęła w dziale TSL. Zajmuje się realizacją projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i managerskie.

Anna Marchenko

Anna Marchenko

Asystent ds. rekrutacji i administracji / RECRUITMENT & Administration ASSISTANT
Anna Bilenko

Anna Bilenko

Koordynator ds. zakwaterowania

Obecnie odpowiada za zarządzanie bazą miejsc noclegowych dla pracowników naszych klientów.

Tadzik

Tadzik

Dział ochrony / PROTECTION DEPARTMENT