Szukaj ofert pracy

Branża:
Poziom stanowiska:
  • Żyrardów
  • Data publikacji: 19-06-2018

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji menedżerów i specjalistów dla branż: Logistyka, Transport oraz Produkcja. Ponadto naszym klientom udostępniamy pracowników tymczasowych do prac związanych z produkcją i logistyką towarów.

Operator wózka widłowego

MIEJSCE PRACY: Żyrardów

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy logistycznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO NISKIEGO SKŁADOWANIA
Miejsce pracy: Żyrardów

Zakres obowiązków:
• rozładunek/załadunek towarów
• transport w strefie składowania
• relokacja towaru na magazynie

Wymagania:
• dyspozycyjność
• uprawnienia na wózki niskiego składowania - warunek konieczny
• doświadczenie w obsłudze wózka widłowego
• punktualność

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia
• stawka 12,20 zł brutto/h
• pracę w systemie dwuzmianowym (6-14; 14-22)

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na zamieszczenie moich danych osobowych w bazie danych firmy Logart oraz na ich przetwarzanie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Logart. Potwierdzam, że zostałam/em poinformowana/y o prawie wglądu, zmiany oraz usunięcia moich danych osobowych”.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i udostępnianie swoich danych osobowych do celów związanych z prowadzonymi obecnie oraz w przyszłości procesami rekrutacji. Administratorami danych osobowych są Logart Sp. z o.o., adres siedziby: ul. 1 Maja 14/2E, 96-300 Żyrardów, NIP: 8381852559 oraz Logart, adres siedziby: ul. Armii Krajowej 41, 96-314 Baranów, NIP: 8381256389. Dane osobowe mogą być udostępnione potencjalnym pracodawcom oraz podmiotom współpracującym z Administratorem. Administrator przekazuje dane osobowe kandydata potencjalnemu pracodawcy tylko po telefonicznym poinformowaniu kandydata kto jest pracodawcą. Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, włączając w to prawo do ich usunięcia. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przez Administratorów znajdują się na stronie www.logart.com.pl/index.php/rodo.

Aplikuję