Naszym klientem jest międzynarodowa sieć spedycyjna o kapitale szwajcarskim, specjalizująca się w usługach transportu drogowego, lotniczego i morskiego. Firma posiada 70 biur na cały świecie i zatrudnia ok. 1000 pracowników. Aktualnie do biura spedycji drogowej FTL we Wrocławiu poszukujemy doświadczonych kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Kierownik oddziału spedycji

MIEJSCE PRACY: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Wzmacnianie pozycji organizacji w ramach europejskiej sieci spedycyjnej
  • Nastawienie na rozwój sprzedaży usług i prowadzenie klientów
  • Zarządzanie 3-osobowym zespołem operacyjno-sprzedażowym
  • Nadzór nad operacjami zespołu spedycyjnego
  • Odpowiedzialność za wyniki oddziału

Wymagania:

  • Biegła znajomość rynku spedycji międzynarodowej / krajowej FTL
  • Doświadczenie w zarządzaniu pracą zespołu będzie miało kluczowe znaczenie
  • Nastawienie na tworzenie pracy oddziału i kontrolowanie postępów zarówno własnych, jak i zespołu
  • Umiejętności personalne niezbędne do nawiązania relacji z zespołem, klientami oraz grupą na całym świecie
  • Biegłe komunikowanie się w języku angielskim

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju osobistych inicjatyw i kompetencji zawodowych
  • Rodzinną kulturę organizacyjną w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ubezpieczenie medyczne Medicover oraz dofinansowanie do działań hobbistycznych
  • Przewidziana możliwość otrzymania auta służbowego