Dla naszego Klienta, znanej i renomowanej firmy zajmującej się magazynowaniem, dystrybucją i sprzedażą produktów, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy dyspozytor

MIEJSCE PRACY: Nadarzyn

Zakres obowiązków:

  • planowanie transportów do sieci sklepów
  • nadzór nad doborem środków transportu
  • nadzór nad załadunkiem i przeładunkiem
  • wystawianie dokumentów przewozowych
  • przygotowywanie i archiwizacja dokumentów spedycyjnych
  • obsługa zgłoszeń od kierowców i ajentów sklepów
  • monitorowanie obiegu dokumentów.

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • ummiejętność czytania mapy
  • umiejętność analizowania i efektywnego rozwiązywania problemów
  • samodzielność oraz orientacja na realizację celu
  • dobra organizacja pracy i komunikacja
  • znajomość zasad organizacji transportu drogowego
  • zaangażowanie, solidność, skrupulatność.

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych
  • pracę w systemie 2-zmianowym (6/14, 14/22).