Szukaj ofert pracy

Branża:
Poziom stanowiska:
  • Teresin
  • Data publikacji: 16-09-2017

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji menedżerów i specjalistów dla branż: Logistyka, Transport oraz Produkcja. Ponadto naszym klientom udostępniamy pracowników tymczasowych do prac związanych z produkcją i logistyką towarów.

Obecnie dla naszego klienta - dużej międzynarodowej firmy zajmującej się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych, zlokalizowanej w Teresinie, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik pomocniczy produkcji

MIEJSCE PRACY: Teresin

Zakres obowiązków:

  • Obsługa młynów do rozdrabniania tworzyw, zaklejarki do kartonów, wózka do transportu koszy.
  • Dostarczanie surowców, półwyrobów oraz materiałów opakowaniowych na linie produkcyjne.

Wymagania:

  • Poważne podejście do pracy.
  • Mile widziane (choć nie wymagane) doświadczenie na produkcji / magazynie.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 1800 - 1900 zł netto.
  • Bezpłatny dojazd z Sochaczewa.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Płatne urlopy.
  • Pracę zmianową.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o wysłanie swojej aplikacji na adres: teresin@logart.com.pl
W tytule maila prosimy o podanie dokładnej nazwy stanowiska.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.) prowadzonych przez firmę Logart oraz na zamieszczenie moich danych osobowych w bazie danych firmy Logart. Potwierdzam, że zostałam/em poinformowana/y o prawie wglądu, zmiany oraz usunięcia moich danych osobowych.

Aplikuję